dámske lyže ROSSIGNOL FAMOUS 4 2019, Woodcore + Look Xpress 10
vypredané
Zľava 77%
430 €

100 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY210185
Výrobca:
ROSSIGNOL
Viazanie:
Look Xpress 10
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý

Rossignol Famous 4 sú dámske zjazdové lyže určené predovšetkým pre už pokročilejšie športové lyžiarky.

Lyže potešia svojím výkonom i stabilitou, a tak si budete môcť vychutnať každý oblúk na svahu.
Rýchle a jednoduché začatie zákruty je možné vďaka technológii Prop Tip umiestnenej na špičke a samotnou špičkou Power Turn Rocker.
Drevené jadro Poplar Wood Core, ktoré vyniká svojou nízkou hmotnosťou a pružnosťou, zaistí dostatočnú energiu, skvelú stabilitu a živosť lyží.
Oversize Sidecut vykrojenie kombinuje väčšie carvingové vykrojenie s modernou šírkou pod viazaním, čo zaručí výnimočnú presnosť, pevné držanie na hrane a kontrolu.Rossignol Famous 4 umožnia všetkým lyžiarkam ten pravý zážitok z každého oblúka na svahu.Rossignol Famous 4 boli vyvinuté tak, aby všetkým lyžiarkam umožnili veľmi jednoduché použitie a jazda na nich bola maximálne pohodlná.
To je možné predovšetkým vďaka konštrukcii Cap, kde sú lyže posilnené vrchnou vrstvou Rossitop. Tá obaľuje lyžu od hrany až ku hrane druhej.
Okrem Cap konštrukcie sú lyže vybavené tiež Minicap Sandwich technológiou, ktorá je založená na horizontálnom vrstvení materiálov jadra v kombinácii s 30° skosenými bočnicami. Táto technológia zaručí vynikajúce držanie na hrane a rovnako dobrú odolnosť.Na presnosť pri jazde na upravených zjazdovkách bol navrhnutý profil On Trail Rocker, ktorým lyže takisto disponujú.
Na 90 % dĺžky je použitý tradičný camber, ten je zárukou energie, skvelého odrazu a pevného držania na hrane.
Mierny rocker je potom použitý na 10 % dĺžky lyže, ten oproti tomu zaisťuje ľahký vstup do oblúka a dokonalú kontrolu.Ak si chcete vychutnať každý oblúk na svahu s maximálnou presnosťou a výkonom, zjazdové lyže Rossignol Famous 4 vám k tomu poskytnú všetko potrebné.