lyže K2 AMP 80XTi, Rox technology + Marker MXC TCQ 12.0
Použitý tovar vypredané
Zľava 84%
749 €

120 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY210069
Výrobca:
K2
Stiprinājumi:
Marker MXC TCQ 12.0
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky / Slalomky
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert

K2 AMP 80 XTI prináša skvelé lyžovanie pre pokročilých až skúsených lyžiarov, ktorí budú tráviť väčšinu času na upravovaných chodníkoch, ale čas od času sa odvážia do prášku.

Technológia Rox spoločnosti K2 používa kovový laminát s uhlíkovým pásom na posilnenie predného karosérie lyže, aby vám poskytol silnú torznú silu a bočnú tuhosť pri lyžovaní pri stredných až vysokých rýchlostiach s čistými a konzistentnými carvesmi v jednej stabilnej jazde.
Model 80XTI používa Hybritech Sidewalls, ktoré majú ľahkú konštrukciu v špičke a chvoste, aby ste sa mohli ľahko otočiť, ale aby ste pevne držali pevný sneh.
Terénne koliesko All Terrain Rocker má špičku, aby vás bez námahy zabrala, udržiavala vás na vrchole snehu v prášku a vyhladzovala jazdu, keď sa na nej nahromadili nejaké suroviny.
Pri 80 mm pod nohami je 80XTI najlepšie ako doma na každom milovníkovi, ale nebude sa báť, aby sa čas od času brali do neho.Ak ste pokročilí odborný lyžiar hľadajúci lyže, ktorý má rôzne rýchlosti a terén, K2 AMP 80 XTI bude pre vás skvelé lyžovanie.

- Technológia RoX

- All Terrain Rocker- Carbon Web- Hybritech Sidewalls