lyže ELAN GSX FUSION, DUAL titanium, ARROW tech, grip walk + Elan EL 11 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 61%
897 €

350 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY210369
Výrobca:
ELAN
Viazanie:
Elan EL 11 / AK 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
175;
Parametre:
110-69-94 (175cm);
Rádius:
19 (175cm);
Stred:
69 (175cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Pokiaľ máte radi jasné horské rána a čerstvo upravené svahy, ak je vašou vášňou rýchlosť a vyžívate sa v dlhých rýchlych oblúkoch, ak za vami ostáva oblak snehu, potom sú lyže Elan GSX FUSION pre vás tou pravou voľbou.

Technológia:

-RST:Závodná technológia bočných hrán. Vertikálne bočné hrany pre maximálnu priľnavosť hrán pozdĺž celej dĺžky lyže a priamy prenos síl na hranu pri vysokých rýchlostiach

-Response Frame

-Dual Titanium:Nad i pod drevené jadro sú umiestnené dve vrstvy titánu. Reakcia lyží sa tak zvýši a pružnosť lyže je potom typu progressive.

-ARROW : Technológia Arrow využíva špeciálne tvarované karbónové pláty a titánové štrukturálne vrstvy, ktoré ich vzájomné pôsobenie v konštrukcii lyže umožňuje bleskovo rýchlu ovládateľnosť lyže a úplnú presnosť.

-FUSION X SYSTEM: Špičkový systém viazania Fusion X System umožní vďaka jedinému spoju ľahší ohyb medzi lyžou a viazaním. Zaistí tak ľahšie zahájenie oblúka. Pyramídová konštrukcia je o 30 % ľahšia a pre ešte lepší výkon a priamu a silnú pohyblivosť pri prechode z hrany na hranu je vystužená titanalom. Vo vyšších rýchlostiach bude lyžovanie vďaka priamemu prenosu síl ešte precíznejšie.

-SKĹZNICA NANO TECH : Táto unikátna technológia Nano Tech zvyšuje odolnosť skĺznica a umožňuje optimálny sklz na všetkých typoch snehu. Podstatou skĺznice sú nanočastice, ktoré zaručujú príjemnejšiu a rýchlejšiu jazdu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili