lyže STOCKLI LASER AX TFC 2020, TURTLE SHELL, woodcore, double titan + Salomon MX 13 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 42%
1 250 €

730 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY210346
Výrobca:
STOCKLI
Viazanie:
Salomon MX 13
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
161;
Parametre:
124-78-111 (161cm);
Rádius:
13,1 (161cm);
Stred:
78 (161cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Laser AX sú fantastické univerzálky od značky Stöckli.
Jedinečná drevená konštrukcia, najlepšie materiály použité pri výrobe a dva titanalové pláty u tejto lyži zaručujú jej vynikajúce jazdné vlastnosti.
Táto lyža je skvelá na všetky tipy oblúkov. Lyža má Rocker a vďaka novej technológii FEC funguje tak, že čím viac tlaku na ňu vyviniete v oblúku, tým je Rocker menší, a tým sa predlžuje kontaktná dĺžka lyže so snehom.

Model AX si skvele poradí so všetkými typmi snehovej pokrývky.
Úžasná je na rozbitej, mäkkej zjazdovke, v prašane, ale aj na neupravenej zjazdovke. Poradí si však hravo i na ľade.Vďaka svojej šírke v strede je to ideálny, veľmi všestranný model na celodenné lyžovanie.
Lyža Vám bude za každých snehových podmienok nápomocná, nebude Vás lyžovanie stáť toľko síl a ešte Vám tento model pomôže posunúť Vaše lyžiarske zručnosti zase o kúsok ďalej. Lyža je pri jazde veľmi pokojná aj vo vysokých rýchlostiach.

Vlastnosti :

- Univerzálnosť a všestrannosť za všetkých snehových podmienok.- Celodenné lyžovanie.- Skvelá vnútorná konštrukcia lyže.

Technológie :

- Adaptive Contact Lenght : Vďaka väčšiemu uhlu hrany zaručí väčšiu kontaktnú plochu so snehom. Výsledkom je, že lyže držia vynikajúco na hranách a zostávajú absolútne stabilné a presné v oblúkoch.

- Turtle Shell Comfort (TSC) : Zárezy vo vrchnej titanalovej vrstve tvoria konštrukciu podobnú korytnačiemu pancieru.
Vďaka Turtle Shell Comfort lyže pri zvýšenom tlaku a prehnutí stvrdnú a zaručia vysokú precíznosť pri vykrajovaní oblúkov. Pri nižších rýchlostiach sú flexibilnejšie a uľahčia ovládanie lyží.

- Rocker : Dlhšie zakrivenie špičky, nazývané rocker technológia, je špeciálne upravená pre každú lyžu z modelov Laser. Táto úprava uľahčuje presun z hrany na hranu a "floating" lyže v prašane.

- Sandwich Sidewall Technology : Lyže sú vyrobené vrstva po vrstve a následne pod tlakom zlepené.
Takáto konštrukcia optimalizuje prenos energie z lyžiara na lyže, čím zvyšuje ich presnosť.

- Solid Metal Edge : Lyže z rady Laser majú širšie hrany, čím zvyšujú životnosť lyží a robustné materiály v konštrukcii so šikovným dizajnom výborne chránia pred mechanickým poškodením.

- Turtle Grip : Nová povrchová úprava na modeloch Laser X, podobná hadej koži, vytvára matný povrch, ktorý dodáva dizajnu elegantný vzhľad a chráni pred mechanickým poškodením.

- Full Edge Contact : Lyže sú širšie na špičke pre kontakt väčšej časti hrany so svahom, čím uľahčujú i urýchľujú nasadenie do oblúka a vynikajúco držia na hranách v oblúkoch.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili