lyže AUGMENT SC ON PISTE 2019, HANDCRAFTED AUT, woodcore, titanium + Marker XCell 12 ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 69%
1 350 €

430 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY210314
Výrobca:
AUGMENT
Viazanie:
Rossignol KIDX 2.5
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Augment, je veľmi mladá rakúska firma, ktorá sa donedávna zameriavala len na špeciálne pretekárske lyže. Vzhľadom k tým najlepším referenciám aj dopytu zákazníkov po bežných komerčných modeloch postupne rozširuje svoju kolekciu aj o komerčne strihané závodné, športové, allmountainové a touringové modely.

S iba 68 mm pod topánkou sa jedná o typickú športovú lyžu. To navyše podčiarkuje aj absencia rockeru a klasická sendvičová konštrukcia s dvoma vrstvami titanalu. Najkratšia verzia má slalomový charakter, dlhšia verzia sa blíži obračkám.

V stredných rýchlostiach je úplne pokojná a aj na tvrdšom kopci drží ako pribitá.

Jedná sa o lyže pre športovo zameraných jazdcov a expertov, ktorí sú dobre technicky vybavení a dokážu využiť potenciál lyží a ich úzky stred, ktorý ich robí veľmi hravými, nabáda k aktivite a hovorí si o rýchly prechod z oblúka do oblúka. Vzhľadom na konštrukciu aj vykrojenie si SC veľmi dobre vedú najmä na tvrdšom povrchu.

Vzhľadom k mäkšiemu naladeniu sa na ňom zvezú aj jazdci nižšej hmotnostnej kategórie a prevedenie by malo úplne ideálne vyhovovať športovo zameraným lyžiarom.