lyže STOCKLI LASER SC 2019 WORLDCUP, sandwich woodcore, double titan + VIST 311 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 48%
1 250 €

650 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY210313
Výrobca:
STOCKLI
Viazanie:
VIST 311
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Dĺžka lyží:
149;
Parametre:
123-72-104 (149cm);
Rádius:
11,1 (149cm);
Stred:
72 (149cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Stöckli Laser SC je univerzálna slalomka od švajčiarskej firmy Stöckli. Toto kostrbaté zaradenie medzi univerzálky a slalomky vzniklo preto, že táto lyža má pod topánkou 72 mm a zároveň vykrojenie klasickej slalomky. Je to dokonalé skĺbenie 2v1 výhod z oboch kategórií lyží. Je to skrátka slalomka na celý deň.

Jedinečná drevená konštrukcia, najlepšie materiály použité pri výrobe a dva titanálové pláty pri tejto lyži zaručujú jej vynikajúce jazdné vlastnosti. Odporúčame tým lyžiarom, ktorí majú radi dynamickú jazdu bez kompromisov, čo znamená bez rockeru. V priebehu oblúka je lyža pokojná, hravá, v oblúkoch s ňou pocítite ľahkosť.

Tento model je skvele vybavený na jazdu na všetkých druhoch snehu a po celý deň. V dlhšej variante, hoci ide o slalomku, môžete s lyžou zájsť krásne, dlhé oblúky aj vo vysokých rýchlostiach. Stred zaistí veľmi príjemné zvezenie na rozbitej, neupravenej zjazdovke.

Konštrukcia:

Gumový insert v päte lyží uľahčuje ukončenie oblúka a následné prehranenie, čím zvyšuje kontrolu nad lyžami.

Sandwich Sidewall Technology : Lyže sú vyrobené vrstva po vrstve a následne pod tlakom zlepené. Takáto konštrukcia optimalizuje prenos energie z lyžiara na lyže, čím zvyšuje ich presnosť.

Solid Metal Edge : Lyže z rady Laser majú širšie hrany, čím zvyšujú životnosť lyží a robustné materiály v konštrukcii so šikovným dizajnom výborne chránia pred mechanickým poškodením.

3.0 Top Sheet Structure : Kombinácia troch povrchových úprav pre elegantný športový dizajn a odolnosť voči škrabancom.

Full Edge Contact : Lyže sú širšie na špičke pre kontakt väčšej časti hrany so svahom, čím uľahčujú i urýchľujú nasadenie do oblúka a vynikajúco držia na hranách v oblúkoch.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili