lyže K2 AMP CHARGER RX, Metal laminate, Speedrocker, woodcore, ti + Marker XCELL 12 ( 1x použité )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 47%
853 €

460 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY210287
Výrobca:
K2
Viazanie:
Marker XCELL 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
179;
Parametre:
122-74-106 (179cm);
Rádius:
17 (179cm);
Stred:
74 (179cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže K2 A.M.P Charger sú podobné rekreačným lyžiam, ale vďaka ich technológiám sú vyspelejšie.

Tento model je vhodný pre skúsených lyžiarov, ktorí majú radi stredne dlhé oblúky a väčšiu rýchlosť.

Vďaka technológii Speed ​​RoX bude zatáčanie veľmi jednoduché. Navyše majú lyže konštrukciu zvanú Metal Laminate, čo znamená, že sa skladá zo striedavo prekladaných vrstiev sklolaminátu a titanalových plátov, ktoré sa dávajú pod a nad drevené jadro.

Táto konštrukcia potom zabezpečí presný a tlmený výkon.

Technológia:

- Carbon Web : Je technológia obalu sekundárneho jadra MOD karbónovým vláknom v presných uhloch. Lyža je tak maximálne zosilnená v najviac namáhaných miestach pri zachovaní nízkej hmotnosti. Táto technológia zlepšuje torznú tuhosť lyže. - Mod: Je vysoko účinný tlmiaci systém. Jeho funkciou je absorbovať vibrácie aj nárazy pri jazde v rôznom teréne a snehových podmienkach, poskytnúť silnejší prechod z hrany na hranu a zvýšiť stupeň kontroly. MOD je umiestnený ako sekundárne jadro, nezávislé na základnom drevenom jadre.

Obe jadrá sa tak môžu ohýbať nezávisle na sebe. Vďaka tomu máte lyžu ľahšie pod kontrolou, sú všestrannejšie a majú dlhšiu životnosť.

- Speed ​​rocker : Mierne zdvihnutie špičky umožňuje ľahké začatie oblúka a preklápanie lyží z hrany na hranu pre čo najefektívnejší carving. Tradičné výrazné Camber prehnutie dodáva lyží závodnú presnosť, rýchlosť a skvelé držanie hrán na tvrdom zamrznutom povrchu. Speed ​​Rocker™ tak ponúka vysoký výkon na skvele upravenom menčestri.

- K2/MARKER MX System: Tento systém viazania používaný u našich najvyšších A.M.P. modelov využíva integrované koľajnice pre jednoduché nastavenie podľa veľkosti topánky a ponúka priamy prenos síl a kontrolu nad lyžou.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili