lyže VOLKL RTM 7.4, tip rocker, full sensor woodcore, grip walk + Marker FDT 10 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 63%
425 €

160 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY210099
Výrobca:
VOLKL
Viazanie:
Marker FDT 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
142;
Parametre:
118-74-103 (142cm);
Rádius:
10,8 (142cm);
Stred:
74 (142cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Volkl RTM 7.4 ponúka zosilnené hrany a sklznicu, zosilnený povrch lyže, progresívnu technológiu.

Špička Tip Rocker je zahnutá pre lepšie prechody oblúkmi.

Lyža obsahuje celodrevenú konštrukciu, ktorá má nižšiu hmotnosť.Nové lyže Völkl RTM 7.4 opäť zaisťujú jej miesto v našom lyžiarskom svete.

S Völkl RTM 7,4 môžete dosiahnuť skvelý pocit z jazdy. Völkl RTM 7.4 je lyžiarsky z dobráckeho druhu, vďaka svojim mäkkým krivkám, keďže odpustí prípadné chyby.

Lyžovanie môže byť tak jednoduché RTM 7.4 Völkl je jednou z najlepších lyží pre pohodlné lyžovanie.Začiatočníci nájdu cestu okamžite a pokročilí jazdci teraz oblúkovú cestu dole po svahoch.Je vhodná pre stredné rýchlosti až 50 km / h, takže je ideálna pre znalcov, ktorí jazdia miernym tempom a chcú si užiť lyžovanie - všestranné lyže kategórie AllMountain v špičkovom dizajne - najmodernejšia celodrevená konštrukcia.

- Full Sensor Woodcore znamená nižšiu hmotnosť a vyššiu pevnosť v porovnaní s klasickým dreveným jadrom, lyže v závislosti od teploty menia svoju tuhosť : vo veľkých mrazoch sú tuhšie, pri vyšších plusových teplotách zas prispôsobivejšie ťažkému snehu.

Nová technológia tiež znamená približne o 20% ľahší nástup do oblúka, 20% ušetrenej energie a o 20% vyšší pôžitok z lyžovačky - určenie : stredne pokročilí, ale hlavne veľmi dobrí pokročilí lyžiari, ktorí hľadajú všestranné a stabilné lyže do každého terénu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili