lyže BLIZZARD XCR 2020, woodcore + Marker TLT 10

Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 49%
425 €

220 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY210021
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker TLT 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
153;
Parametre:
121-77-103 (153cm);
Rádius:
12 (153cm);
Stred:
77 (153cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Tento rekreačno- športový model lyží bol navrhnutý ako mäkšia varianta modelov Quattro za nižšiu cenu. V prípade, že nelyžujete tak často, ale dávate prednosť kvalitným športovým lyžiam za nižsiu cenu tento model je určite jednou z variant.

PARAMETRE:

  • Zaradenie: Pretekárske zjazdové lyže, Pánske zjazdové lyže

  • Určenie: pánske

  • Schopnosti lyžiara: závodné

Technológie:

  • Kompoozitová konštrukcia s dvojitým sklolaminátovým zosilnením

  • Quattro

  • DuraTec

  • 6mm rocker

  • 90% Sidewall

  • Spaceframe 3D

  • IQ system

Quattro koncept je kombináciou 4 konštrukčných prvkov: systém, tvar, rocker a konštrukcia špeciálne navrhnutá tak, aby optimalizovala kľúčové vlastnosti ako stabilita, presnosť, obratnosť a kontrola.

Suspension je krátky športový spojler, ktorý prechádza v strednej časti lyže Power doskou a vďaka tomu optimálne tlmí vibrácie.

Duratec: Výrobca navrhol lyže tak, aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec tchnologiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou. Je o 20 % silnejšia ako je štandard na trhu a garantuje odolnosť proti poškriabaniu.

Spaceframe 3D: je špeciálna odľahčená 3D vrstva vyrobená z titánu. Zaisťuje optimálny prenos síl na hrany, maximálnu torznú pevnosť a vysokú stabilitu. 3D flex zóny optimalizujú priehyb, odľahčujú konštrukciu lyže a uľahčujú točivosť.

IQ systém: je prvý a jediný systém viazania, ktorý tvorí homogénny celok medzi lyžou a viazaním. Viazanie je montované na lyži vždy iba jedným stredovým šróbom čo zaisťuje plynulý priehyb lyže, priamy a precízny prenos síl na hranu. Výsledkom pre lyžiara je rýchle a jednoduché nastavenie viazania, menej námahy pri lyžovaní a nižšia hmotnosť konštrukcie.

Konštrukcia "90% Sidewall" je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambiciózneho lyžiara.Sidewall zabudovaný do konštrukcie lyže poskytuje vyšší prenos síl na hrany lyží = držanie hrán na zľadovatenom teréne, stály tlak na hranu pozdĺž celej dĺžky lyže, väčšiu stabilitu celej konštrukcie, dokonalú kontrolu a maximálnu carvingovú výkonnosť.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili