snowboardové viazanie BURTON ESCAPADE EST, IBK, WHITE/green, THE CHANNEL
Použitý tovar vypredané
Zľava 86%
285 €

40 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SV200001
Výrobca:
BURTON

Snowboardové viazanie je plne funčné, avšak niektoré časti môžu mať vymenený diel, ktorý sa môže líšiť farbou.

XS:19-22.5 ; S:23-26,5 ; M:27-28.5 ; L:29-29.5 ; XL:30-32

Escapade EST je viazanie pre jazdcov, ktorý hľadajú maximálny komfort a výkon. Disponuje širokou škálou nastavení. S piatimi novými, unikátnymi a vymeniteľnými vypchávkami.

EST TM prináša nekonečný zoznam výhod - mnoho možností nastavenia postoja, lepšiu odozvu od dosky a kontrolu.

Specific True FitTM Dizajn - v súvislosti s novou kolekciou topánok sme vyvinuli True FitTM, aby sme zaistili perfektnú kompatibilitu topánok s viazaním. Táto verzia je určená pre snowboardy s technológiou The Channel. Viazanie tak možno natočiť a posunúť presne tak, ako potrebujete. Všetky časti sú špecificky navrhnuté tak, aby vyhovovali ženskému spôsobu jazdy.

Základňa - jeden materiál použitý na celom baseplate zaručuje konzistentnú odozvu a pocit všestrannej jazdy excelujúci vo všetkých podmienkach. 30% Short-Glass/Nylon Composite - mierne zvýšená odozva a sila, bez zbytočného obetovania pohyblivosti. RE: Flex - ľahšie a pružnejšie než klasické diskové viazanie. Pätky: Canted Living HingeTM - táto exkluzívna technológia eliminuje použitie zbytočných častí, znižuje váhu a navyše dovoľuje upraviť náklon pätky nezávisle na jej natočení.

Dual-Component Construction - dvojkomponentná konštrukcia pätky nám dovolila zlepšiť pružnosť použitím nového rámu s centrálnym nosníkom. Nosník sa stará o celkovú integritu a pružnosť pätky, kým rám nezávisle podporuje topánku. Vďaka tomu sme dosiahli lepších vlastností a eliminovali sme nechvalne známe otlaky na lýtku. FLADTM - funkcia na ľahkú zmenu uhla pätky. Vypchávky: PodBED tlmenie z dvojitej EVA peny, rovnaké, ako sa nachádza v topánkach Felix. B3 Gel Heel vypchávky - rovnaké polstrovanie, aké je použité na našich hi-tech topánkach, B3 Gel pomáha ustáť akýkoľvek dopad s minimálnymi následkami . Strapy: Gattagrip Capstrap - 3D® zakrivenie, Triple Axis Spine, minimalizovaná zadná pracka, predná pracka s dierou, vďaka ktorej presnejšie kopíruje tvar topánky, Grip Fit. Zapínanie: Smooth Glide Buckle Technology - jednoduchý vstup a uvoľnenie račňa. Neporovnateľná pevnosť je ochrannou známkou našej Smooth GlideTM technológie praciek.

Double Take Buckles Featuring Insta-Click to sú pracky so šikmými zubmi i pásikmi, na ľahšie a rýchlejšie stiahnutie. Leštená nehrdzavejúca oceľ, chrómom pokrytý hliník a ľahké polykarbonátové páčky Vám dávajú sezónu za sezónou pocit dobre pripevnených topánok vo viazaní.