dámske lyže DYNASTAR INTENSE 10, Power DRIVE inside + Look Xpress 11 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 59%
535 €

220 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY_0607
Výrobca:
DYNASTAR
Viazanie:
Look Xpress 11
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Dĺžka lyží:
160;
Parametre:
120-73-104 (160cm);
Rádius:
13 (160cm);
Stred:
73 (160cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

K vysokému výkonu nepotrebujete za každú cenu lyže, ktoré sú obtiažne ovládateľné. Lyže Dynastar INTENSE 10 boli navrhnuté pre pokročilé lyžiarky a kombinujú špičkové technológie s inovatívnou konštrukciou, ktorá je prispôsobená pre ženy. Technológia Active Light Core a Powerdrive sa spojili a sľubujú prirodzený flex, jedinečnú stabilitu, dynamickú energiu a bezkonkurenčné držanie na hrane.

  • pre pokročilé lyžiarky
  • s konštrukciou prispôsobenou pre ženy
  • prirodzený flex, jedinečná presnosť a stabilita

Technológia Powerdrive je dodávaná s aktívnym jadrom Active Air, ktoré poskytuje lepšiu kontrolu na hranách, živší prejav, plynulejšie oblúky a celkovo väčšie pohodlie na všetkých druhoch snehu. To všetko kombinuje s pocitom kontroly a ľahkosti.

Použité Technológie:

LIGHTNESS

Pri konštrukcii lyží LIGHT sme uplatnili skúsenosti získané pri výrobe skialpinistických lyží pre zníženie hmotnosti lyží bez kompromisu na výkone.

ACTIVE AIR CORE

Jadro s hmotnosťou 370 g má nižšiu hustotu vďaka polyuretanu, ktorý tiež pomáha znižovať hmotnosť (-70 g / jadro). Polyuretan býva využívaný samostatne alebo v kombinácii s drevom alebo inými materiálmi, ktoré umožňujú redukciu celkovej hmotnosti a vylepšenie výkonnosti jadra

POWERDRIVE

Technológia POWERDRIVE spočíva v použití bočníc z troch materiálov pre prirodzenú flexiu, a tým pádom aj jedinečnú stabilitu a kontakt so svahom. Technológia POWERDRIVE je vždy prispôsobená konkrétnemu typu lyže a terénu, či už sa jedná o pretekárske lyže alebo skialpinistické, a zaručuje tak spoľahlivú kontrolu za každých podmienok.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili