lyže BLIZZARD RTX POWER 2020, grip walk + Marker TLT 10 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 60%
397 €

160 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY200261
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker TLT 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
139; 146;
Parametre:
114-74-100 (139cm); 114-74-100 (146cm);
Rádius:
12 (139cm); 13 (146cm);
Stred:
74 (139cm); 74 (146cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Rekreačné zjazdové lyže Blizzard RTX Power

Sú Univerzálne allround lyže s kompozitovým jadrom urcené pre začiatočníkov a stredne pokročilých. Ich rekreačný profil a geometria poskytujú efektívny a jednoduchý prenos síl pri zatáčaní a lepšiu kontrolu nad jazdou. Sú vhodné na jazdu pri nizkych a stredných rychlostiach prevažne na upravený terén v pomere 70% upravený vs 30% neupravený.

Technológie:

Kompozitová konštrukcia s dvojitým sklolaminátovým zosilnením,

DuraTec

Full camber

RTL Tech

Full Camber: Tradičná camber konštrukcia bez rockeru určená prevažne na upravený terén. Dôraz je kladený na rýchlu reakciu pri zahájení oblúku a perfektné vedene lyží na hranách. Dopočujeme pre lyžiara s technikou jazdy po hranách bez šmýkania.

Duratec: Výrobca navrhol lyže tak aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec technológiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou. Je o 20 % silnejšia ako je štandard na trhu a garantuje odolnosť proti poškriabaniu.

RTL Tech: Detaily lyže a jej dizajn (konštrukcia, vrchná fólia, chránič špičky a päty) sú zvolené tak, aby poskytovali maximálnu životnosť. Viazanie s doskou sú prispôsobené pre jednoduché nastavenie a používanie rôznych veľkosti lyžiarskych topánok.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili