lyže BLIZZARD FIREBIRD Ti WHITE/anthracide, Woodcore, Titan, grip walk + Marker TPC 10
Použitý tovar vypredané
Zľava 59%
625 €

260 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY200259
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker TPC 10
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Ak máte radi rýchlu karvingovú jazdu na čerstvo upravenom menčestrovom snehu tieto lyže sú navrhnuté pre vás. Lyže sú inšpirované svetovým pohárom, sú maximálne živým modelom navrhnutým pre pokročilých lyžiarov, ktorí majú radi oblúky s krátkym až stredným polomerom. Jazda na lyžiach Firebird Ti je maximálne stabilná pre lyžovanie prevažne po hranách bez šmýkania. Tieto lyže Vám umožnia cítiť sa sebavedome na akomkoľvek svahu bez ohľadu na to, ako náročná alebo rýchla trať bude.

Technológie:

-Drevená sendvičová závodná konštrukcia Ti, s dvojitým titánovým a karbónovým zosilnením

-DuraTec

-Full camber

-Partial Sidewall

Konštrukcia "Sidewall" je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambiciózneho lyžiara. Sidewall zabudovaný do konštrukcie lyže poskytuje vyšší prenos síl na hrany lyží = držanie hrán na zľadovatenom teréne, stáli tlak na hranu pozdĺž celej dĺžky lyže, väčšiu stabilitu celej konštrukcie, dokonalú kontrolu a maximálnu carvingovú výkonnosť.

Duratec: Výrobca navrhol lyže tak aby maximalizoval ich pevnosť a odolnosť. Preto sú lyže s Dura-tec tchnologiou vybavené hliníkovými ochrannými špičkami, ktoré chránia celú špičku lyže a predlžujú životnosť. Zároveň majú vysoko odolný štruktúrovaný povrch proti poškriabaniu a silnejšiu vrchnú fóliu s povrchovou úpravou.

Full Camber: Tradičná camber konštrukcia bez rockeru určená prevažne na upravený terén. Dôraz je kladený na rýchlu reakciu pri zahájení oblúku a perfektné vedenie lyží na hranách. Doporučujeme pre lyžiara s technikou jazdy po hranách bez šmýkania. Táto technológia zároveň poskytuje lepšie držanie lyží na ľade.