freeride lyže DPS ZELDA 106 FOUNDATION, partial TWINTIP, Carbon + Marker Squire 11 ( TOP stav )
Delivery
Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 50%
1 100 €

550 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LY200225
Výrobca:
DPS
Viazanie:
Marker Squire 11
Pre koho:
Unisex / Pánske / Dámske
Typ lyží:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Najpredávanejšie:
Najpredávanejšie
Dĺžka lyží:
158;
Parametre:
130-106-120 (158cm);
Rádius:
18 (158cm);
Stred:
106 (158cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Modelový rad DPS Foundation je podobne ako prémiový rad Alchemist, výsledkom spojenia špičkovej technológie a prístupu DPS k dizajnu a kvalite prevedenia. Namiesto použitia karbónovej konštrukcie (s dreveným jadrom) sa jedná o perfektne vyladenú fúziu karbónu, bambusu a sklených vlákien. Výsledkom je dokonale vytlmená a cenovo dostupnejšia konštrukcia, ktorá disponuje extra vysokým výkonom a zároveň má schopnosť kompenzovať niektoré jazdecké chyby.

Priateľské, predvídateľné a mocné lyže ponúkajúce hladkú jazdu. DPS Zelda 106 Foundation sú lyže, ktoré môžete vziať kamkoľvek od mäkkého snehu po hlboké prudké zjazdy.

Tvar lyží je Paddle Tech od DPS, čo je skosený tvar s postrannými výrezmi a vzorom Flexu navrhnutým pre perfektné vyladenie lyží pre najlepšie freeridové vlastnosti.

Tieto lyže Zelda 106 sú vyrobené s konštrukciou Foundation. Konštrukcia Foundation je zmes uhlíka, bambusu, topoľa a laminátu. Jadro z bambusu a topoľa je obklopené zvrchu a zospodu vláknami uhlíka a triaxiálneho laminátu a poskytuje tak skvelú zmes sily a tlmenia - ideálne vlastnosti pre väčšinu snehových podmienok od ujazdeného po ťažko lyžovatelný až po mäkký a hlboký sneh.

Vhodné zo 70% mimo zjazdovky a z 30% na ňu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili