lyže STOCKLI LASER SC TRT WORLDCUP 2020, grip walk + Salomon MC 12 ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 42%
1 290 €

750 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY200044
Výrobca:
STOCKLI
Viazanie:
Salomon MC 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round / Obráčky / Slalomky
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Stöckli Laser SC je univerzálna slalomka od švajčiarskej firmy Stöckli. Toto kostrbaté zaradenie medzi univerzálky a slalomky vzniklo preto, že táto lyža má pod topánkou 72 mm a zároveň vykrojenie klasickej slalomky. Je to dokonalé skĺbenie 2v1 výhod z oboch kategórií lyží. Je to skrátka slalomka na celý deň.

Jedinečná drevená konštrukcia, najlepšie materiály použité pri výrobe a dva titanálové pláty pri tejto lyži zaručujú jej vynikajúce jazdné vlastnosti. Odporúčame tým lyžiarom, ktorí majú radi dynamickú jazdu bez kompromisov, čo znamená bez rockeru. V priebehu oblúka je lyža pokojná, hravá, v oblúkoch s ňou pocítite ľahkosť.

Tento model je skvele vybavený na jazdu na všetkých druhoch snehu a po celý deň. V dlhšej variante, hoci ide o slalomku, môžete s lyžou zájsť krásne, dlhé oblúky aj vo vysokých rýchlostiach. Stred zaistí veľmi príjemné zvezenie na rozbitej, neupravenej zjazdovke.

Konštrukcia:

  • Gumový insert v päte lyží uľahčuje ukončenie oblúka a následné prehranenie, čím zvyšuje kontrolu nad lyžami.
  • Sandwich Sidewall Technology : Lyže sú vyrobené vrstva po vrstve a následne pod tlakom zlepené. Takáto konštrukcia optimalizuje prenos energie z lyžiara na lyže, čím zvyšuje ich presnosť.
  • Solid Metal Edge : Lyže z rady Laser majú širšie hrany, čím zvyšujú životnosť lyží a robustné materiály v konštrukcii so šikovným dizajnom výborne chránia pred mechanickým poškodením.
  • 3.0 Top Sheet Structure : Kombinácia troch povrchových úprav pre elegantný športový dizajn a odolnosť voči škrabancom.
  • Full Edge Contact : Lyže sú širšie na špičke pre kontakt väčšej časti hrany so svahom, čím uľahčujú i urýchľujú nasadenie do oblúka a vynikajúco držia na hranách v oblúkoch.