lyžiarska/snowboardová helma SALOMON PIONEER MIPS 2020, BLACK, Air ventilation, nastaviteľná
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 69%
144 €

45 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
HE200009
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Obvod hlavy:
62; 63; 64;

Lyžiarska prilba Salomon Pioneer MIPS je vyrobená pomocou technológie In-Mold. Základom je vonkajší plášť z polykarbonátovej škrupiny, ktorá je nárazuvzdorná. Vnútorný plášť je vytvorený zo vstrekovanej EPS4D peny, ktorá vám poskytne potrebný komfort a tlmenie v prípade nárazu. Výhodou tejto technológie je nízka hmotnosť pri zachovaní maximálnej pevnosti.

Ochrana mozgu MIPS® ponúka úplne nový rozmer bezpečnosti. MIPS je vrstva s nízkym trením vo vnútri helmy, ktorá umožňuje, aby sa hlava pri šikmom náraze otáčala vo vzťahu k prilbe. To podstatne znižuje rotačnú intenzitu a možné poškodenie mozgu.

Patentovaná technológia spoločnosti Salomon EPS4D maximalizuje absorpciu energie nárazu a chráni pred šikmými a zvislými otrasmi. Pohlcovanie nárazov je až o 30% vyššie, než je bežné u ostatných výrobcov. Nastaviteľný systém, integrovaný do vložky, zaistí rýchle a jednoduché prispôsobenie sa, zvýšila sa aj celková trvanlivosť systému. V zadnej časti prilby sa nachádza integrovaný držiak lyžiarskych okuliarov, ktorý zabezpečuje okuliare pred ich prípadnou stratou na zjazdovke.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili