snowboard BURTON EASY LIVIN RESTRICTED, FLYING V, WHITE/blue, WOODCORE, sidewall, The channel, HYBRID/rocker ( TOP stav )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 50%
538 €

270 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN200210
Výrobca:
BURTON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Hybrid / Rocker
Dĺžka:
158;
Parametre:
29,5-25-29,5 (158cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Tvar dosky (twin tip):

Tvar dosky je zodpovedný za správanie sa snowboardu počas jazdy na switch a počas jazdy v hlbokom snehovom prašane. Twin Tip su symetrické dosky, predná a zadná časť dosky majú takú istú dĺžku a ťažisko je umiestnené centrálne. Tento tvar sa používa hlavne vo freestylových a jibbových snowboardoch.

Profil dosky (camber):

Camber je tradičná a najpopulárnejšia konštrukcia dosiek. Pomáha udržať stabilitu pri väčších rýchlostiach a zaisťuje lepšiu kontrolu nad doskou. Okrem toho skvele drží na hrane. Je vhodná predovšetkým pre skúsených jazdcov. Má veľký pop a je veľmi univerzálna.

Flex (stredná):

Flex znamená tvrdosť snowboardu (tuhosť, pružnosť), má obrovský vplyv na jeho stabilitu a pohyb. Stredné dosky sú viac stabilné pri miernych rýchlostiach, umožňujú lepšiu slobodu a kontrolu pri zábave na svahu.

Sklznica (sintrovaná):

Sintrovaná sklznica (sintered) - je to určite kvalitnejší materiál ako extrudovaná sklznica, je pevnejšia a rýchlejšia. Vyžaduje väčšiu starostlivosť a pravidelné mazanie.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili