snowboard RIDE BUCK WILD, BLUE/green, WOODCORE, slimewalls, FLAT/rocker
Delivery
Použitý tovar Skladom
Zľava 52%
520 €

250 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN200181
Výrobca:
RIDE
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Flat / Rocker
Dĺžka:
139; 142;
Parametre:
28,2-24-28,2 (139cm); 28,6-24,3-28,6 (142cm);

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Snowboard RIDE Buck Wild

Freestylová doska v tvare Twin Rocker s rovnou plochou medzi viazaním, zdvihnutou špičkou a pätkou dosky. Vďaka výstuhám Carbon Array 3 bola docielená perfektná kontrola nad doskou aj vo vyššej rýchlosti. Pop Rods 2, 0 ďalej zaisťujú perfektné odrazy.

technológia:

Thin Con

ThinCon je zúženie špičky a pätky. Zníži sa tak váha na miestach, ktoré obmedzujú rotáciu.

Slimewalls®

Skateboardingom inšpirovaná technologická inovácia postavená na materiáli skate koliesok, ktorá zaručí extra hladkú jazdu a extrémne vysokú odolnosť. Táto exkluzívna technológia je tolerantná a húževnatá zároveň a miesto boja proti vibráciám ich radšej absorbuje. Presne ako skate kolieska, uretán v SLIMWALLS technológii zjemňuje interakciu so snehom, drevom a kovovým zábradlím. Proti bežným ABS hranám netvrdne pri nízkych teplotách. A navyše Slimewalls je prakticky nezničiteľná hrana a tým sa stáva najodolnejšie konštrukciou bočnej hrany vo snowboardovom svete. Ponúka sa v dvoch tvrdostiach 85A a 90A.

Carbon Array 3 ™

Technológia RIDE CARBON ARRAY znamená úplnú kontrolu prenosu síl na hranu v každej pozícii jazdca. Rozvírajúce sa uhlíkové vlákna sú umiestnené v zóne pod viazaním, odkiaľ sa rozbiehajú na opačnú hranu dosky. Jazdcov tlak na hranu je presne prenášaný na kontaktné body opačnej hrany, vďaka tomu jazdec dosiahne maximálnej kontroly nad doskou. Buck Wild využíva systém troch karbónových pásikov.

Pop Rods® 2.0

Ploché výstuhy Pop Rods® pridávajú hravým a zábavným doskám živosť. Uložením na strategických miestach v špičke vám pridá táto technológia pružnosť bez toho, aby doska stuhla. Sú vyrobené z karbónu, ktorý obklopuje uretanový stred. Pop Rods® má karbón pre masívný odraz a uretán na dokonale jemné dopady. Vyrába sa v 2 úrovniach.

Cleave Edge ™

Je o 50% hrubšie hrana, vďaka čomu je zaručená dlhšia životnosť počas neustáleho brúsenia. Tvrdosť hrany = 48C Rockwella

Hybrid Glass

Laminácia pokladaná na vrchnej strane dosky v troch uhloch, ktoré poskytujú doske lepšie vyváženie pozdĺžnej tuhosti a tvrdosti v krute. Vďaka tomu je docielené lepšie reakčnej rýchlosti Snowboardu.

Fusion 4000 Base ™

Odolnejšie, tvrdšie a rýchlejšie ako extrudovaná sklznica. A je to vlastne najrýchlejší známa sklznica.

2x4 Inserts

Zdvojený počet inzertov pre optimálne nastavenie postoja jazdca

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili