snowboard GNU CARBON CREDIT BTX, BLACK/blue, WOODCORE, CARBON, sidewall, HYBRID/rocker ( TOP stav )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava 49%
430 €

220 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN200113
Výrobca:
GNU
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Hybrid / Rocker
Dĺžka:
156;
Parametre:
29,5-25,5-29,5 (156cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Vďaka asymetrickej konštrukcii a banánovému prehnutiu je Carbon Credit ľahko ovládateľný a dodáva sebadôveru pre ďalšie pokroky. Asymetrická konštrukcia znamená mäkšie jadro a hlbšie vykrojenie na päte, čo má za následok ľahšie zatáčanie cez päty. S odpúšťajúcim flexom a množstvom technológií sa budeš nové triky učiť v rekordnom čase. Doska ľahko zatáča na upravených svahoch a uľahčí ti aj preplávanie hlbokým snehom.

Curved Original Banana [BTX] - najlepší profil pre posunutie jazdných schopností na ďalšiu úroveň. Profil sa skladá z rockeru medzi viazaním, na ktorý nadväzujú camber zóny až ku kontaktným bodom, čo dodáva kontakt a kontrolu v akýchkoľvek podmienkach. Centrálny rocker oživuje stred dosky, podporuje preplávanie hlbokým snehom a zaisťuje držanie hrán. Mierny camber spod viazania ku kontaktným bodom podporuje pop, stabilitu a kontrolu.

TVAR - Asym Twin - identická špička a päta pre kontrolovanú jazdu na obe strany.

Level 1 Asym Scale / Core & Sidecut - ľudské telo je asymetrické, preto by mal byť aj snowboard. Riadené mechanizmy cez päty a špičky sú rôzne, preto značka GNU vybavila B-Nice asymetrickou konštrukciou, ktorá tieto rozdiely eliminuje. V praxi to znamená, že má snowboard asymetrické jadro, ktoré je pri päte mäkšie a má hlbšie vykrojenie.

FLEX - Snowboard GNU Carbon Credit má stredne tuhý flex.

JADRO - Asym Core - Aspen / Paullownia I / II - asymetrické, ľahučké, celodrevené jadro, FCE certifikovaného dreva. Toto jadro poskytuje vysokú stabilitu a silný pop (silu pri odrazoch).

Laminácia Tri-Ax / Bi-Ax - kombinácia vlákien, ktorá predlžuje životnosť a dodáva silu pri odrazoch.

sidewall UHMW - elastoméry na báze sóje nalaminovanej do piatich vrstiev pre maximálnu odolnosť bočníc.

Sklznica Eco - Sublimated Sintered Base - veľmi rýchla a odolná sklznica, ktorá vyžaduje iba nízke nároky na údržbu.

HRANY Magne-Traction® - zvlnená hrana so siedmimi kontaktnými bodmi RPO, neuveriteľné držanie hrán, dokonca aj na zľadovatenom povrchu.

Podobné produkty

Zákazníci si taktiež kúpili