snowboard LIB TECH SKATE BANANA BTX, BLACK/yellow, WOODCORE, sidewall, HYBRID/rocker

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  53%
489,0 €

230,0 €

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
SN200092
Výrobca:
LIB TECH
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Hybrid / Rocker
Dĺžka:
156;
Parametre:
29,5-25-29,5 (156cm);

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave. Snowboardy sú nabrúsené a navoskované.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Snowboard LIB TECH Skate Banana BTX poskytuje skvelú ovládateľnosť a výkon zároveň - ponúka úplne nový štýl jazdenia, má špeciálne upravené hrany, vďaka čomu je tolerantný k chybám a vhodný pre začiatočníkov i pokročilých jazdcov.

Skate Banana je twinová doska s reverzným prehnutím, ktoré posunie s ľahkosťou Vaše hranice v jazdení. V parku táto doska odpúšťa chyby a nedokončené triky a dáva jazdcovi slobodu vo vylepšovaní trikov.

Patentovaný tvar snowboardu Banana Rocker robí Skate Banana voľnejším a pri vašom pressování boxov a zábradlia vám dodá neuveriteľnú istotu. Veľkého popu zase docielite vďaka tvrdšej päte a špičke. Zatáča perfektne na tvrdom povrchu či ľade, vďaka preneseniu ťažiska medzi vaše nohy. Vďaka tomuto prehnutie budete zároveň plávať úplne prirodzene v prašane a pevný nos a tail vás v tom podrží. Snowboarding je jednoduchší a zábavnejší pre všetkých!

Banana Technológia BTX

Rocker medzi nohami, ďalej s plochou do mierneho prevýšenia ku kontaktným miestam. Zameriava sa na tlak medzi nohami pre ľahké zatáčanie, veľké držanie na hrane na ľade a mierne množstvo tlaku na špičku a pätu pre neskutočné plávanie v prašane, skvelo hravý pri freestyle jazdení. Univerzálny freestyle snowboard, ktorý vyniká vo všetkých podmienkach, jibbing, prašan a hlavne v zábave!

Magne-Traction MTX

Vlnkové hrany sa zarezávajú do snehu ako nôž s väčším množstvom zubov, držanie na hrane a ovládanie je lepšie ako kedykoľvek predtým. Magne-Traction obsahuje 7 strategicky umiestnených vlniek na každej strane vášho sidecutu. Nárazy mimo vaše nohy sú menšie a menej agresívne.

Magne-Traction FREESTYLE

Jedna z najlepších vecí u Magne-Traction je, že dlhšie držanie na hrane vám umožňuje rýchlo reagovať v snowparku a ešte získať skvelé držanie na hrane po celej dĺžke hory. Hrany nemajú problém sa zavesiť na zábradlie, krabice, alebo rímsy a potom môžete pokojne jazdiť úplne všade!

Shape

True Twin: Úplne dokonalé dvojča v geometrii, hravý a dokonale fungujúci s Magne-Traction hranou.

Columbian Gold / Power A core

Nové jadro, z rýchlo rastúceho farmového dreva. Ultra ľahké, silné, dlhé živé vlákna.

TnT sklznice

Rýchla a nenáročná na údržbu, dve vrstvy fluóru - základný materiál. Vosk sa rýchlo vstrebáva. Použite veľmi osvedčený Oneballjay snowboard vosk a vaša rýchlosť bude neuveriteľná.

Correct Sandwich

SUPER LIGHT SPIN WEIGHT!
Menšie váha pre rotácie! - Lib Tech ako prvý výrobca snowboardov prišiel s konštrukciou sendviču. Vertikálne uložené drevá pozdĺž sidewallu na oboch stranách dosky lepšie rozkladajú energiu vyvíjanú na dosku po celej dĺžke.

Dvojito sintrované UHMW sidewally

Inovácia, bočné steny sú dvojito sintrované ako ostatné. Sidewall je odolnejší, dobre vyzerá a je ľahký.

Power Transfer Internal Sidewalls

Interný prenos sily do sidewalls je rovnaký ako futuristický 90% výkon pop technológie zo sveta skateboardov, prenos sily z chrbtice je tentoraz umiestnený pozdĺž bokov dosky, pridáva viac kontroly sendvičovej konštrukcie.

Podobné produkty