snowboard YES PICK YOUR LINE, WHITE/black, WOODCORE, sidewall, HYBRID/camber

Použitý tovar doporučujeme vypredané
Zľava  56%
580,0 €

260,0 €

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SN200067
Výrobca:
YES
Pre koho:
Unisex / Pánske
Prehnutie:
Camber / Hybrid

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave. Snowboardy sú nabrúsené a navoskované.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Je veľmi málo ľudí, ktorý by mohli nasledovať DCPho do terénov kam sa vydáva on, ale doska Pick Your Line Vám túto šancu ponúka. Toto je klasická doska YES do vysokých hôr. Whistlerovské lesy, strmé štíty Aljašky, prašan v Japonsku, ideálne terény pre túto dosku.

  • freeride: Dosky Freeride FR sú perfektné pre riderov, ktori radi jazdia mimo svahu - najmä v hlbokom prašnom snehu.
  • all-mountain: Dosky All-Mountain AM sa vyznačujú všestrannosťou, vďaka čomu sú vhodné pre každú situáciu.
  • Štandardná šírka dosky - perfektná, keď veľkosť snowboardových topánok nie je väčšia ako 45.

  • Štandartná fixácia viazania je založená na insertoch umiestnených v jadre dosky, ktoré pozostávajú z niekoľkých závitových otvorov. Štandartná fixácia umožňuje upevnenie viazania v mnohých polohách vzhľadom k sebe a dosky.

  • Tvar dosky je zodpovedný za správanie sa snowboardu počas jazdy na switch a počas jazdy v hlbokom snehovom prachu. Directional sú dosky smerové, nesymetrické a ťažisko majú posunuté dozadu (setback). Tento tvar sa používa hlavne vo freerideových snowboardoch.

  • Hybrid je konštrukcia spájajúca všetky predchádzajúce profily. Taká doska má charakteristické, nadpriemerné vlastnosti. Je to zložitá otázka len pre skúsených a nekompromisných riderov.

  • Flex znamená tvrdosť snowboardu (tuhosť, pružnosť), má obrovský vplyv na jeho stabilitu a pohyb. Tvrdé dosky predpokladajú skúsenú, rýchlu až agresívnu jazdu. Pri rýchlej jazde drží lepšie na hrane, akonáhle jazdec spomalí, ťažšie sa vracia do oblúka.

  • Sintrovaná skĺznica (sintered) - je to určite kvalitnejší materiál. Je pevnejšia a rýchlejšia ako extrudovaná skĺznica. Vyžaduje väčšiu starostlivosť a pravidelné mazanie.