snowboard BURTON LTR BLOCK, GREEN/red, WOODCORE, sidewall, CAMBER

Použitý tovar vypredané
Zľava 63%
269 €

100 €

Dotaz k produktu ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
SN200040
Výrobca:
BURTON
Pre koho:
Unisex / Pánske / Detské / Juniorské
Prehnutie:
Camber

Hrubé hrany a sklznica v bezchybnom stave.

CENA JE BEZ VIAZANIA: Viazanie si môžete dokúpiť podľa výberu v sekcii SNOWBOARDOVÉ VIAZANIA.

Juniorská snowboardová doska Burton LTR je univerzálna doska s celodreveným jadrom pre začiatočníkov.

  • Technológia Burton Easy Rider

  • Celodrevené jadro Burton's Fly

  • Dvojosí laminát na špičke

  • Odolná extrudovaná sklznica

  • Flex: 3

Tento snowboard Burton LTR je dokonalá doska pre začiatočníkov, ktorí sú pripravení sa učiť. Neverte tomu chlapcovi, ktorý tvrdí, že hneď prvý deň skákal frontside 360, každý musí niekde začať a Burton sa spojil s Americkou asociáciou inštruktorov snowboardingu, aby vyvinul špecializovaný snowboard "nauč sa jazdiť" (LTR), ktorý je ľahší pre začiatočníkov. Tieto snowboardy LTR boli navrhnuté tak, aby špecificky riešili problémy, ktoré majú začiatočníci - snowboardisti, ako napríklad chytanie hrán.

Kombinácia skosenia hrany, agresívneho bočného rezu a super mäkkého ohybu pomáha doske LTR eliminovať nežiaduce zahryznutie hrán do snehu. Rad LTR je navrhnutý tak, aby vám pomohol postúpiť od levelu začiatočníka k stredne pokročilému s čo najmenšou bolesťou a najzábavnejšou formou. To všetko získate od spoločnosti Burton, lídra v dizajne snowboardov. Rýchla a odolná sklznica Lightspeed poskytuje rýchlosť a pevnosť pri nízkej údržbe. Drevené jadro Fly je odľahčené s redukciou hmotnosti a pridaním odozvy.

Snowboardy Burton majú ochrannú známku 3D, ktorá nie je kompatibilná so všetkými snowboardovými viazaniami. Uistite sa, že viazanie, ktoré chcete pripevniť na dosku Burton, má disky kompatibilné so vzorkou 3D otvorov.