lyžiarky DALBELLO PANTERRA 100, Trufit Custom fit, soft/hard, SKI/WALK, canting, micro, macro ( TOP stav )
Použitý tovar vypredané
Zľava 66%
415 €

145 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK200042
Výrobca:
DALBELLO
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
Freeride / freestyle / All mountain

Pánske lyžiarske topánky Dalbello Panterra 100 sú skvelou kombináciou komfortu a výkonu. Zásluhou tuhosti skeletu a technológiou IF Comp, ktorá je obsiahnutá vo vnútornej topánke sa vám lyžiarky veľmi rýchlo prispôsobia ku chodidlu a docielite úplne presnú fixáciu chodidla, vďaka ktorej bude prenos sily z lyžiarky do Vašej lyže o to väčším pôžitkom a uspokojením z jazdy.

Technológia Dynalink zaisťuje dokonalé usadenie zadnej časti nohy a tým minimalizuje pohyb chodidla. Najväčšou zmenou od starších modelov Panterra je redukcia váhy a to až o 500 gramov. Vďaka tejto zmene sa budete cítiť oveľa lepšie a menej vyčerpane.

Vďaka novej podrážke kolískového tvaru bude chôdza v lyžiarskych topánkach oveľa jednoduchšia a hlavne prirodzenejšia. Rebrovitý tvar v kombinácii s kvalitným materiálom garantuje vysokú priľnavosť k zemi.

Štyri vysokokvalitné pracky a vrchný suchý zips zabezpečia skvelú stabilitu a pohodlnosť nohy v lyžiarke, zatiaľ čo vnútorná topánka garantuje poctivú tepelnú izoláciu a suchosť nohy.