lyžiarky SALOMON IMPACT 8, BLACK, energyzer 90, My custom fit SPORT, extended lever, 3D buckle
Použitý tovar vypredané
Zľava 72%
339 €

95 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK_0342
Výrobca:
SALOMON
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý
Typ lyžiarok:
All mountain

Pohodlná, vysoko výkonná topánka Impact prináša závodnú konštrukciu a technológie pre lyžiarov, ktorí vyžadujú pridané zateplenie, jednoduchý vstup a celodenné pohodlie. Okamžite prispôsobiteľný skelet pre väčšiu presnosť pri prenose síl a perfektné pohodlie. Zaoblená nartová pracka pre lepšie obalenie. Vnútorná topánka z dvojvrstvovej tepelne tvarovateľnej peny pre kompletné presné prispôsobenie.

Technológia

Custom Shell: Predstavujeme Vám patentovanú technológiu Custom Shell, ktorá posúva lyžiarku znova o kus ďalej: jednoducho nahriať skelet, aby sa vyformoval podľa priehlavkovej kontúry tak, aby bolo zaistené individuálne sadnutie lyžiarky.

Prispôsobenie

Dvojitý Canting: Canting dovoľuje nastaviť manžetu tak, aby prišlo k zníženiu (prispôsobeniu) tvaru lyžiarovej nohy. Postranné vložky, sklon a uzamknutie sklonu zaručuje to, že nepríde k strate prenosu medzi manžetou a skeletom

Vnútorná botička

My Custom Fit Performance: Dvojvrstvová teplom tvarovateľná pena v oblasti členka, päty, jazyku a chodidla pre väčšie pohodlie bez vplyvu na výkon.