lyžiarky ATOMIC HAWX 120, T3 thermal fit, elite asymetrical liner, anatomic HI-perf fit, canting, RECCO
Použitý tovar vypredané
Zľava 78%
529 €

120 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LK_0283
Výrobca:
ATOMIC
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
Race / All mountain

Atomic hawx 120 sú perfektná voľba, pokiaľ hľadáte lyžiarske topánky, ktoré v sebe skrývajú maximálny výkon, avšak pri zachovaní komfortu pre celodennom lyžovaní. Jedným z mechanizmov individuálnej adaptácie topánky je technológia Memory Fit, ktorá umožňuje tepelne tvarovať skelet. Vnútorná topánočka Platinum Liner je tepelne tvarovateľná hneď v troch zónach.

Okrem toho je vybavená pamäťovou penou Dynashape, ktorá sa tiež skvele adaptuje vašej nohe a udrží tvar dlhšie, než je to bežné pri konkurenčných modeloch topánok. Topánka je navyše je po celom povrchu doplnená izoláciou 3M Thinsulate Platinum pre špičkový tepelný komfort.

Pohodlie topánky je skutočne mimoriadne vzhľadom na vysokú hodnotu flexie a malú šírku priehlavku. Tieto parametre zodpovedajú za perfektný a pohotový prenos vašej energie na lyži a uľahčujú tak presné prejdenie oblúka. Oproti poslednej generácii topánok Hawx sa i-Flex zóna presunula na chodidlo, vďaka čomu je ohyb topánky v oblúku prirodzenejší a topánka tak poskytuje ešte viac stability a kontroly. Pokiaľ ste náročný výkonnostne zameraný lyžiar, ktorý si však chce dopriať pohodlie, bez obáv zvoľte topánky Atomic Hawx 120.

Atomic Hawx 2.0 120 sú špičkovým modelom, s ktorým lyžiar dosiahnete skvelé výkony, ale aj napriek tomu zostávajú vysoko pohodlné aj po celom dni lyžovania. U tejto topánky sa podarilo skombinovať vysoký komfort s úzkym priehlavkom, ktorý ju spolu s vysokou hodnotou flexie určujú k rýchlej agresívnej jazde s vysokými nárokmi na pohotovosť a presnosť prenosu energie na lyži. Atomic i-Flex zóna sa novo nachádza na chodidle a ešte lepšie tak prispieva k stabilite a kontrole lyží. Vnútorná topánka je tepelne tvarovateľná v dvoch zónach, je však navyše vybavená pamäťovou penou Dynashape, vďaka ktorej topánka podrží váš tvar nohy obzvlášť dlho. Okrem vnútornej topánočky je tepelne tvarovateľný aj skelet.

Spolu s možnosťou nastaviť náklon komína a flexi +/- 10 bodov je táto topánka mimoriadne adaptabilná, a to ako v ohľade komfortu, tak aj funkcie. Vnútorná topánočka je navyše po celom povrchu izolovaná vrstvou 3M Thinsulate Platinum. Najvyšší model lyžiarok z radu Hawx od Atomicu. Prepracovaná topánka Atomic z radu Hawx, ktorá je určená náročným lyžiarom.

Flexe 120 to hovorí o všetkom Ideálne topánky pre najagresívnejších športových lyžiarov, ktorí si chcú užiť razantnú športovú jazdu a zároveň komfort.

  • Flex index : 120
  • Pracky : MG Edge Buckle
  • Velcro strap : 45 mm POWER STRAP
  • Liner : Asy Elite T3 Liner
  • Vnútorná topánka : 100 mm HI-PERF FIT