lyžiarky ATOMIC HAWX 2.0 R100, GREY/red, memory fit, atomic gold T2, dynashape ( TOP stav )

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  78%
449,0 €

100,0 €

Prevodná tabuľka
Mondo Point:
Mens Shoes Size (Canada/USA):
Womens Shoes Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK_0282
Výrobca:
ATOMIC
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
All mountain
Veľkosť MONDO:
26; 26.5;
Skelet v mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
100;

Atomic hawx 2.0 100 Atomic Hawx 100 je pokročilým modelom pánskej lyžiarskej topánky, ktorá v sebe kombinuje zaujímavý design, pohodlie, ale predovšetkým vysoký výkon na svahu. Atomic i-Flex zóna skeletu je v novej generácii topánok Hawx lokalizovaná na chodidle, aby v oblúku zaistila ešte prirodzenejšie prehnutie topánky pre lepšiu rovnováhu, lepšiu kontrolu a ľahšie ovládanie lyže.

I keď je topánka navrhnutá s ohľadom na mužskú anatómiu, dá sa ďalej individuálne prispôsobiť pomocou teplom tvarovateľných zón systému Memory Fit, ktoré sú vo vnútornej topánke, a takisto i v skelete. Vnútorná topánka je dokonale tepelne izolovaná vďaka vrstve 3M Thinsulate.

To všetko zaisťuje maximálny komfort i pri celodennom lyžovaní. Pokiaľ ste skúsený, športovo zameraný lyžiar a nechcete zľaviť z nárokov na pohodlí ani na výkon topánky, Atomic Hawx 100 sú perfektnou voľbou. flex index: 100

Technické parametre: Memory Fit Silver Liner with 3M Thinsulate Dynashape Foam 35mm Strap Edge 7000 Buckle Standard DIN 2k Grip Pads Lyžiarky Atomic Hawx 2.0 100 je model lyžiarky určený pre rekreačných a športových lyžiarov, ktorí hľadajú výkonnú pevnú topánku, ale zároveň aj pohodlnú.

Jej tuhá konštrukcia je doplnená i-Flex zónou novo umiestnenú na chodidle pre ešte prirodzenejšie ohyb topánky, vďaka ktorému topánka poskytne ešte viac stability a kontroly nad lyží. Pre tepelný komfort vašej nohy je vnútorná topánka vybavená izoláciou 3M Thinsulate.

Jej tvar je možné prispôsobiť teplom tvarovateľnou penou. Novo je topánka však vybavená systémom Memory Fit, ktorý umožňuje teplom sformovať aj skelet. Výsledkom je topánka, ktorá sa plne adaptuje vašim individuálnym potrebám a poskytne pevnú oporu aj pri agresívnej jazde. Pre lyžiarske výkony a krásne chvíle na zjazdovke zvoľte lyžiarsku topánku Atomic Hawx 2.0 100

Podobné produkty