dámske lyžiarky ROSSIGNOL KIARA sensor, kov. klipsne, woman specific design, transparent grey

Použitý tovar Skladom doporučujeme
Zľava  72%
249,0 €

70,0 €

Prevodná tabuľka
Mondo Point:
Mens Shoes Size (Canada/USA):
Womens Shoes Size (USA):
Europe:
U.K.:

Dotaz k produktu   ?
Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Skladom
Kód:
LK_0252
Výrobca:
ROSSIGNOL
Pre koho:
Dámske
Typ lyžiara:
Začiatočník / Rekreačný / Pokročilý / Expert
Typ lyžiarok:
All mountain
Veľkosť MONDO:
24; 24.5; 26; 26.5; 27; 27.5;
Skelet v mm:
288 (24cm); 288 (24.5cm); 308 (26cm); 308 (26.5cm); 318 (27cm); 318 (27.5cm);
Flex index:
80;90;

Rossignol kiara sensor Kiara Sensor 80 poskytuje komfort bez straty na výkone v all-mountainovom lyžovaní. Sensor technológia so 104mm širokým kopytom tvarovaným na prednú časť chodidla. Špeciálna horná časť skeletu navrhnutá pre tvar ženského lítka a väčšie pracky s dámskym dizajnom a kvôli pohodlnej manipulácii. Sensor Fit technológia rieši problém pohodlia pre všetky zóny, cirkulácie krvy v chodidle a tepelnej izolácie.

Kiara Sensor 80 sú všestranné all-mountain lyžiarky pre skúsené a pokročilé lyžiarky so širšími chodidlami. Šírka kopyta - udáva sa šírka v prstovom kĺbe chodidla: : 104mm Sensor - V Sensor skelete lyžiarky je použitá medzipodošva sústredená na spojenie 2 hlavných bodov chodidla so skeletom v prednej časti chodidla. Priame spojenie s mäkším vstrekovaným materiálom vytvára pohodlný výkon, tolerantnosť a cit. Spodná časť skeletu : Polyolefin Vrchná časť skeletu : Polyolefin Women FIT - Ženské papuče sú nižšie a sú viac prispôsobené ženskému lýtku. Výplň na členku a chodidle poskytuje nohe výbornú oporu. Vnútorné materiály sú mäkké a pohodlné.

Thermo Fit Plus - Anatomický tvarovací proces s výplňou vytvára pohodlnú papuču, ktorá sa teplom prispôsobí nohe. Výplň papuče: Total polar fleece Predispozícia pre systém vyhrievania lyžiarky Diagonálne pracky - Nové patentované šikmé pracky sú celé orientované v diagonálnom smere, poskytujú účinnejšie a pohodlnejšie utiahnutie nohy v skelete. Tieto pracky lepšie pritiahnu chodidlo do zadnej časti skeletu. Sú vyrobené z magnézia, aby boli ľahšie a odolnejšie. 4 mikronastavitelne pracky z 100% Alumínia Rýchlo nastaviteľné protičleny klipsní - pootočením protičlenu klipsne sa dá posúvať.

One piece toebox - Schránka na prsty z jedného dielu je integrovaná do konštrukcie papuče, aby zabránila deformácii prstov. Canting - nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie. V Sensor skelete lyžiarky je použitá medzipodošva sústredená na spojenie 2 hlavných bodov chodidla so skeletom v prednej časti chodidla. Priame spojenie s mäkším vstrekovaným materiálom vytvára pohodlný výkon, tolerantnosť a cit.

Spodná časť skeletu : Nový Polyolefin Vrchná časť skeletu : Nový Polyolefin Women specifics Women FIT - Ženské papuče sú nižšie a sú viac prispôsobené ženskému lýtku. Výplň na členku a chodidle poskytuje nohe výbornú oporu. Vnútorné materiály sú mäkké a pohodlné. Thermo Fit Plus - Anatomický tvarovací proces s výplňou vytvára pohodlnú papuču, ktorá sa teplom prispôsobí nohe. Predispozícia pre systém vyhrievania lyžiarky Diagonálne klipsne - Nové patentované šikmé pracky sú celé orientované v diagonálnom smere, poskytujú účinnejšie a pohodlnejšie utiahnutie nohy v skelete. Tieto pracky lepšie pritiahnu chodidlo do zadnej časti skeletu.

Sú vyrobené z magnézia, aby boli ľahšie a odolnejšie. 4 mikronastavitelne pracky z 100% Alumínia Rýchlo nastaviteľné protičleny klipsní - pootočením protičlenu klipsne sa dá posúvať. One piece toebox - Schránka na prsty z jedného dielu je integrovaná do konštrukcie papuče, aby zabránila deformácii prstov. Canting - nastavenie bočného sklonu vrchnej časti skeletu pomocou aretácie

Podobné produkty