damske lyze ELAN AMPHIBIO speed magic W, 2016, power spine technology, L/R, mono Ti laminated woodc. + Elan ELX11

vypredané
Zľava  82%
600,0 €

109,0 €

Dotaz k produktu   ?
Dostupnosť:
Nieje skladom
Kód:
LY_0347
Výrobca:
ELAN
Pre koho:
Dámske
Typ lyží:
All mountain / All round / Slalomky
Typ lyžiara:
Expert / Pokročilý / Rekreačný / Začiatočník
Tieto lyže sú splneným snom pre tých, ktorí hľadajú špeciálne pretekárske lyže. Podľa zásad LightSkiing sme vyvinuli špeciálne inováciu. Tento slalomový klenot kombinuje technológiu Power Spine, ktorá je už preverená v pretekoch Svetového pohára, s profilom Amphibio®. Vďaka tejto kombinácii sú tieto lyže silné, výkonné a ľahko sa ovládajú. Starostlivo vybrané materiály sú zárukou nižšej hmotnosti. Speed ​​Magic - lyže pre krátke carvové oblúky.

Technológia Power Spine pre ľahké lyžovanie a laminované drevené jadro pre nižšiu hmotnosť. Profil: Amphibio Technológie: Powerspine, bočné hrany RST, laminované drevené jadro, MonoTi SIDEWALL RST Vertikálne bočné hrany zaručujú maximálnu priľnavosť hrán pozdĺž celej dĺžky lyže a priamy prenos síl na hrany pri vysokých rýchlostiach.

MONO Ti Reakčné schopnosti lyží sú vylepšené jednou vrstvou titánu, ktorá je umiestnená na drevenom jadre. Dlhá životnosť danej pružnosti lyží je zaručená tým, že v bočných častiach lyží je použitá technológia Mono Titanium.

AMPHIBIO Profil Amphibio je výsledkom odlišnej konštrukcie pravej a ľavej lyže. Technológia Amphibio kombinuje výhody rockerového profilu na vonkajšej časti lyže pre ľahšie zatáčanie a camberového profilu na vnútornej časti lyže pre lepšiu priľnavosť hrán s konvexnou špičkou pre presné nasadenie oblúka a konkávnou pätkou pre rýchly výjazd z oblúka.

Odlišná konštrukcia ľavej a pravej lyže umožňuje univerzálny výkon na všetkých typoch terénov.

FUSION Systém Fusion je prvým skutočne integrovaným systémom viazania na svete, ktorý uľahčuje nasadenie oblúka a zatáčania a tiež zlepšuje pružnosť a reakciu lyží pri prechode z hrany na hranu.

WOODCORE LAMINATED Laminované drevené jadro od špičky po pätu je špeciálne tvarované pre každý model a dĺžku lyží. Pre rôzne účely použitia sa pre výrobu tohto jadra používajú rôzne typy dreva v rôznych kombináciách, čo má vplyv na pružnosť lyží. Veľmi odolné drevené jadro s výbornými reakciami prenáša energiu priamo na hrany a umožňuje univerzálne použitie v rôznych podmienkach.

POWER SPINE Technológiu Power Spine charakterizuje špeciálna konštrukcia, ktorej podstatou je rozloženie síl od nôh lyžiarov smerom k lyžiam. Vnútorná konštrukcia lyží - chrbticový oblúk - je pevnejšia a po celej dĺžke spevnená vrstvou karbónu. Bočné prvky/kosti zaručujú torznú stabilitu aj na vonkajšej časti lyže. Táto nová technológia je použitá pri všetkých modeloch pretekárskych lyží. Cz: dámský set Elan Speed Magic Fusion + ELW11 Fusion MODEL 2016 Je to splnění snu pro ty, kteří hledali speciální řadu závodních lyží. Tento slalomový klenot byl vyvinut v souladu s pravidlem LightSkiing lehké lyžování.

Naše technologie Power Spine otestovaná a schválená Světovým pohárem FIS v kombinaci s profilem Amphibio® zaručuje velkou sílu a snadné ovládání, zatímco díky pečlivě vybraným materiálům jsme výrazně snížili hmotnost těchto lyží. Technologie Power Spine pro větší sílu a snadné ovládání lyží. Speed Magic vám umožní jízdu se snadnými a zároveň dynamickými krátkými carvovými oblouky.

Laminované dřevěné jádro pro odlehčenou jízdu bez námahy. DÉLKA - GEOMETRIE - RÁDIUS 150cm - 119/69/102 - 11m 155cm - 120/69/103 - 11.7m 160cm - 122/69/104 - 12m 165cm - 123/69/107 - 12.4m

PROFIL PROFIL AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní, převratná inovace, která spojuje profily rocker a camber. Tajemství spočívá v odlišné pravé a levé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, a zaručuje tak vynikající přilnavost hran a stabilitu, zatímco vnější hrana má profil rocker a usnadňuje nástup do oblouku.

TECHNOLOGIE § POWERSPINE: Technologii Powerspine charakterizuje speciální konstrukce, která kopíruje rozložení sil od nohou lyžaře na lyže. Vnitřní konstrukce lyží – páteřní oblouk – je pevnější a po celé délce je zpevněna uhlíkovou vrstvou. Boční prvky – kosti – zaručují torzní stabilitu rovněž na vnější části lyží.

§ RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

§ LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO: Laminované dřevěné jádro od špičky po patku je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Pro různé účely použití se pro výrobu tohoto jádra používají různé typy dřeva v různých kombinacích, což má vliv na pružnost lyží. Velmi odolné dřevěné jádro s výbornými reakcemi přenáší energii přímo na hrany a umožňuje univerzální použití v různých podmínkách.

MONO TI: Reakční schopnosti lyží jsou vylepšeny jednou vrstvu titanu, která je umístěna na dřevěném jádru. Dlouhá životnost dané pružnosti lyží je zaručena tím, že v bočních částech lyží je použita technologie Mono Titanium.

SYSTÉM / DESKA FUSION: Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku, plynulejší ohyb lyží a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.

VÁZÁNÍ ELW 11 Fusion Špičkově vybavené dámské lyže odvozené od závodních slalomek. Titanové vyztužní dává lyži potřebnou torzní tuhost pro dobré zakrojení v oblouku. Profil Amphibio kombinuje profily camber a rocker na jedné lyži: camber zaručuje větší přilnavost hran zatímco rocker umožňuje rychlejší a přímější oblouky. Určeno na upravenou sjezdovku pro dobrou lyžařku a vyšší rychlosti.