lyže BLIZZARD RACE GTR, IQ-sport FS, full suspension, carbon, power frame + Marker power 11 IQ
Použitý tovar vypredané
Zľava 64%
650 €

240 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0342
Výrobca:
BLIZZARD
Viazanie:
Marker power 11 IQ
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže Blizzard GTR Sport Full sú zjazdové lyže určené pre náročných športových lyžiarov, ktorý sú výkonnostne orientovaný.

Sú určené pre vysoké až veľmi vysoké rýchlosti. Lyže disponujú technológiou IQ sport full suspension, race power frame, drevenou konštrukciou, dvojitým karbónovým a sklolaminátovým zosilnením a 100% side wall bočnou hranou.

Sú vhodné ako na upravenú, tak aj na neupravenú zjazdovku.

Technológie:

IQ Power - je inovaovaný IQ systém, kde je do IQ kolajnice lyže vsunutá Power doska pre viazanie. Tá je pripevnená jednou stredovou skrutkou čím si zachováva klzné uloženie, ktoré zaisťuje priamy a precízny prenos síl na hranu a plynulý priehyb lyže. IQ Power systém sa používa v kombinácii s tlmením Power Full Suspension, Sport full Suspension a Sport Suspension.

Sport Full Suspension - je športový spojler, ktorý prechádza v celej dĺžke lyže Power doskou a vďaka tomu optimálne tlmí vibrácie. Power doska zaisťuje optimálny prenos síl na hrany lyží a športový spojler v kombinácii s jednosmerným tlmičom optimálne optimálne tlmí vibrácie 10x rýchlejšie tlmenie vibrácii.

Race Power Frame - jedná sa o vrchné zosilnenie 3D konštrukcie v celej dĺžke lyže. Vďaka zosilneniu dochádza k dokonalejšiemu prenosu síl na hrany, lepšiemu tlmeniu vibrácií a maximálnej stabilite na hranách aj v pretekárskych rýchlostiach.

100% Side Wall - konštrukcia 100% Side Wall je používaná prevažne v závodnom lyžovaní a športových modeloch pre ambicióznych lyžiarov. Použitím fenolovej bočnej hrany v celej dĺžke lyže sa dosiahne vyššia torzná pevnosť, lepšie tlmenie a dynamický precíznejší prenos síl na hranu lyže. Full Camber - tradičná Camber konštrukcia bez rockeru je určená prevažne na upravený terén. Dôraz je kladený na rýchlu reakciu pri začatí oblúku a perfektné vedenie lyží na hranách. Odporúčame pre zdatných lyžiarov s technikou jazdy po hranách bez šmýkania. Side wall bočná hrana 1. Prenos energie - dynamické impulzy z hrany na hranu, konštantné zovretie hrán 2. Zvýšená sila dopadu - dlhotrvajúca jazda, zvýšená stabilita 3. Torzná tuhosť - stabilné zovretie hrán, perfektná kontrola, menšia únava, najlepšie carvingové strávanie cz: Sjezdové lyže určené převážně pro závodníky a špičkové lyžaře. Upravené tratě a jízdu ve vysokých rychlostech.