lyže ATOMIC REDSTER XTi, Race Rocker, Power woodcore, titanium + Atomic XT 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 66%
750 €

255 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0329
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic XT 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
Slalomky / Obráčky / All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Lyže Atomic Redster XTi sú perfektnou voľbou pre kombináciú SL a GS lyží. Atomic Redster XTi spája pretekovú technológiu s all mountain jazdou na upravených zjazdovkách. Multi rádius XT Cross Turn poskytuje perfektnú kombináciu obrovského slalomu a slalomu. Technológie - Full Sidewall, Race Rocker a pevné drevené jadro Power Woodcore spevnené titánovou platňou, ktoré lyžiam dávajú super stabilitu, tlmia vibrácie pri vysokých rýchlostiach.

Pretekárske zjazdové lyže Atomic Redster XTI sú výkonné lyže určené pre zjazdovku, sú poháňané pretekárskou technológiou Redster XT, čo je skratka pre "Cross Turn". To znamená, že ponúkajú dokonalú kombináciu GS a SL výkonu. Lyže tiež prichádzajú s "univerzálnym" pocitom pre hravú a hladkú jazdu. Lyže sú určené pre lyžiarov, ktorí majú radi vysokú úroveň výkonu a zároveň nechcú mať vzhľad pretekára na zjazdovke po celý deň.

Zjazdové lyže Atomic Redster Xti patria medzi najrýchlejšie lyže z celej rady značky Atomic. Jazda na nich je veľmi rýchla a plynulá.

Nová technológia RampTech aktívne riadi pozíciu Vášho tela, udržuje vaše telo perfektne vycentrované nad lyžami čo podporuje kontrolu nad lyžami. Tento model je určený pre športových lyžiarov, ktorí milujú jazdu vo vysokých rýchlostiach. Konštrukcia s dreveným jadrom a titanalovým vyztužením dodáva stabilitu a tlmenie vibrácií.

RACE ROCKER Race rocker je nový tvar rockerového zakrivenia lyže, ktorý sa vyznačuje pozvoľným zakrivením. Camberová časť poskytuje extra presnú priľnavosť hrán, zatiaľ čo rockerová časť znamená ľahšie začatie oblúkov bez nevyžiadaného zasekávania hrán. Lyže s technológiou Race rocker sú ideálne pre zvýšenú bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach.