lyže ATOMIC NOMAD BLACKEYE Ti ARC, handmade, all mountain rocker + Atomic XTO 12
Použitý tovar vypredané
Zľava 68%
750 €

240 €

Pridať k obľúbeným
Dostupnosť:
Nie je skladom
Kód:
LY_0291
Výrobca:
ATOMIC
Viazanie:
Atomic XTO 12
Pre koho:
Unisex / Pánske
Typ lyží:
All mountain / All round
Typ lyžiara:
Rekreačný / Pokročilý / Expert

Hrany a sklznica v bezchybnom stave.

Séria Nomad je jedným z najpredávanejším radov vôbec. Teraz bola pridaná technológia ARC, aby zdokonalila už tak silný rad lyží značky Atomic. Sú ideálne pre lyžiarov, ktorí preferujú upravenú tvrdú zjazdovku, ale nesklamú ani prijazde v mäkšom snehu.

Lyže z radu Nomad sa vyznačujú All mountain flexiou, technológiou Step Down Sidewall2.0 a 81mm pod viazaním, čo sú špecifikácie pre presnú jazdu v prívetivých snehovýchpodmienkach. A čo je najdôležitejšie,

Nomad sa vyznačuje úplne novou technológiou ARC Technology,ktorá dovoľuje lyžiam sa prirodzene ohnúť ako luk, pre plynulejšiu a hladkú jazdu. Športové zjazdové lyže Atomic Blackeye Ti sú výkonné all-mountain lyže, ktoré sú zosilnenétitanalom. Titanalové zosilnenie zvyšuje torznú tuhosť a zaručuje lepší prenos energie nahranu. Šírka 81mm na strede lyže je zárukou univerzálnosti..

ARC TECHNOLOGY Technológia ARC je významná pre rad cloudovej technológie Nomad. Táto technológia znamená, že lyže majú iba jeden montážny bod v strede lyže - Anchor Point. Toto umožní lyžu ohnúť ako luk, čo vedie k dokonalej trakcii a hladkej, prirodzenej jazde s menším vynaloženým úsilím.

STEP DOWN SIDEWALL WOODCORE 2.0 TI Polo-škrupinová konštrukcia v oblasti špičky a päty lyže chráni lyžu pred mechanickým poškodením, sidewallová konštrukcia v oblasti viazania zlepšuje tlmenie a absorpciu nárazov, čím zlepšuje držanie na hrane. Drevené jadro po celej dĺžke lyže spolu s titanalovou vložkou dodáva lyži ohromujúci športový a dynamický charakter.

ALL MOUNTAIN ROCKER Pre allmountainových lyžiarov hľadajúcich maximálnu všestrannosť. Maximálna podpora v mäkkom snehu na každom teréne, presvedčivé carvingové chrakteristiky rovnako tak ako nestresujúce šmýkanie na zjazdovke.

CARBON TANK MESH POWER WOODCORE TITANIUM POWERED Titánová vložka jadra po celej dĺžke lyže.